Ana sayfa

Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd. is located in the beautiful coastal city of Qingdao. Qingdao ADA Flexitank Co, Ltd Qingdao güzel kıyı kenti yer alır. ADA can provide non-hazardous liquid packaging products in the transportation, storage, marketing and other aspects of technical optimization programs for cooperative enterprises to reduce packaging costs. ADA, kooperatif işletmelerinin ambalaj maliyetlerini düşürmesi için nakliye, depolama, pazarlama ve teknik optimizasyon programlarının diğer yönlerinde tehlikeli olmayan sıvı ambalaj ürünleri sağlayabilir. Its main products are Flexitank, Foldable iron IBC and Foldable paper IBC, which can be customized according to different customers' needs. Ana ürünleri Flexitank, katlanabilir demir IBC ve katlanabilir kağıt IBC, hangi farklı müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

 

Şirketin ana üretim ekipmanları ileri, and all the production materials and production processes are strictly in accordance with international inspection standards for testing products to meet international food packaging requirements. ve tüm üretim malzemeleri ve üretim süreçleri, ürünleri uluslararası gıda ambalajlama gereksinimlerini karşılamak için test etmek için uluslararası denetim standartlarına kesinlikle uygundur. Company can provide ISO9001, FDA, EC, KOSHER,HALAL, COA, AAR,CRCC and other relevant certifications or qualifications. Şirket ISO9001, FDA, EC, KOSHER, HELAL, COA, AAR, CRCC ve diğer ilgili sertifikalar veya nitelikleri sağlayabilir.

 

ADA uses products tracking system and has product liability insurance covered by international famous insurance conpanies to protect clients' benifit. ADA, ürünlerin takip sistemini kullanır ve müşterilerin faydalarını korumak için uluslararası ünlü sigorta şirketlerinin kapsadığı ürün sorumluluk sigortasına sahiptir. ADA is a manufacturer and service provider specialized in liquid packing, dedicates in supplying our global clients with sophisticated and excellent flexitanks and makes contribution to a better environment for human being. ADA, sıvı paketleme konusunda uzmanlaşmış bir üretici ve servis sağlayıcıdır, küresel müşterilerimize sofistike ve mükemmel flexitanks tedarik etmeye kendini adamış ve insan için daha iyi bir ortama katkıda bulunmaktadır.
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Şirketin temel üretim ekipmanları ileri düzeydedir ve tüm üretim malzemeleri ve üretim süreçleri, ürünleri uluslararası gıda ambalajlama gereksinimlerini karşılamak için test etmek için uluslararası denetim standartlarına kesinlikle uygundur. Şirket ISO9001, FDA, EC, KOSHER, HELAL, COA, AAR, CRCC ve diğer ilgili sertifikalar veya nitelikleri sağlayabilir.

Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : ADA

No. Çalışanları : >100

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingdao ADA Flexitank Co., Ltd Sertifikalar